Photoshoots 2008

Vivi

24. srpna 2009 v 13:14 | ♥Alex♥
Promiňte za tu špatnou kvalitu obrázku nad tímto textem, ale mám svůj způsob tvoření těchto obrázků a vzhledem k tomu, že jsou tyto fotky nekvalitní a rozmazané, tak je neostrá i tato fotka! :( Je to ohromná škoda, protože by to byl moc hezký photoshoot! :/ Snad se objeví v HQ! Jinak to tady Hilary moc sluší, ona je prostě kloboukový typ! :) A celkově je moc hezky oblečená! :)

J. Conrad Williams Jr

24. srpna 2009 v 13:10 | ♥Alex♥
Tento photoshoot z roku 2008, se objevil až v roce 2009 a musím říct, že je opravdu krásný! Je to sice jen jedna fotka, ale snad se objeví další. Hill tu má krásné vlasy, stejně sestříhané jako je měla v klipu Reach Out! :) Mohli bychom ho zařadit mezi ty photoshooty, které nejsou ze studia, např. od Craiga Greenhilla. Ale o to víc mají své kouzlo!

Naomi Kaltman (Maxim)

24. srpna 2009 v 13:05 | ♥Alex♥
Tohle je prostě profesionální photoshoot!!! Nejlepší za rok 2008! Z Hilary vyzařuje ženskost, smyslnost a dospělost. Takový shoot jsme tu ještě neměli a můžeme se radovat, že ho Hill vůbec nafotila! :) Je opravdu excelentní, Hilary tu má perfektně upravené vlasy a úžasný make-up! Co dodat, než jen, že na tento shoot je škoda slov! ;) Některé fotky jsou bez loga Hilary-Duff.Us a některé jsou s logem Maxim.com, které se ještě se neobjevily bez loga! ;)

Andrew Southam (US Weekly)

24. srpna 2009 v 11:33 | ♥Alex♥
Tento photoshoot mě naprosto okouzlil! Líbí se mi v jakém duchu byl nafocen! Hilary, Lauren Conrad i Taylor Swift tu vypadají jako víly unášeny lehkým jarním větrem. Ale abych pravdu řekla, tak se mi tu nejvíce líbí Hilary, Lauren je moc opálená a Tay má divný make-up i vlasy, prostě vypadala někde i lépe! Hilary má nejkrásnější šaty, make-up i vlasy. A to hlavní: úsměv! :) Objevily se také nějaké nové fotky, jsou mezi nimi, takže když si je budete chtít zkopírovat, prosím, ale jen s zdrojem! ;)

Brian Bowen Smith (Lucky)

22. srpna 2009 v 18:23 | ♥Alex♥
Tento překrásný photoshoot Hilary nafotila pro magazín Lucky. Objevilo se alespoň 9 fotek, ale v hrozné kvalitě, takže vám sem dávám jen 3, které jsou HQ. Opravdu je to škoda, třeba se objeví, protože ty fotky jsou prostě nádherné! :)

Blenda

22. srpna 2009 v 18:19 | ♥Alex♥
Tento photoshoot Hilary nafotila pro japonský magazín Blenda. Objevila se jen jedna fotka a to v dost špatné kvalitě a další je jen jako titulní strana a tu sem dávat nebudu. Každopádně se mi moc líbí na Hill ten make-up. Je dokonalý!

Brian Bowen Smith (LA Confidential)

22. srpna 2009 v 18:06 | ♥Alex♥
Při focení nového photoshootu se setkaly takové hvězdy jako je naše Hilary Duff a John Cusack. Bok po boku jsme je mohli vidět v akčním filmu War.Inc. Mě se z celého shootu líbí jen ta poslední, ale všechny jsou hezké svým způsobem! A jakto, že je Hill stejně vysoká jako John? Stojí totiž na krabici! :)

Matt Jones (InStyle Magazine)

22. srpna 2009 v 18:01 | ♥Alex♥
Tento photoshoot nafotila Hill společně se svojí mamkou Susan a sestrou Haylie. Opravdu jim to tady moc sluší! Snad se takhle smějí i v reálném životě! :) Škoda, že ta první fotka není v lepší kvalitě! :/ Ale i tak se tento photoshoot moc povedl!

Michael Thompson (Allure Magazine)

22. srpna 2009 v 17:57 | ♥Alex♥
Tento shoot je vám všem jistě známý! Byl nafocen ve stylu Bonnie Parker, kterou bude Hilary hrát ve filmu The Story of Bonnie & Clyde. Byla nám odhalena jen jedna fotka přímo z photoshootu, všechny ostatní byly Making Of, já vám ale přínáším celý HQ photoshoot. Snad se ještě nějaké objeví!

Jason McCormack

22. srpna 2009 v 17:51 | ♥Alex♥
Stejný photoshoot jako byl od Craiga Greenhilla, jen ho nafotil Jason McCormack. Tenhle na mě působí klidně, možná to dělá to ztlumené světlo v pozadí! Opět moc krásný photoshoot!

Craig Greenhill

22. srpna 2009 v 17:47 | ♥Alex♥
První photoshoot z roku 2008. Je vážně krásný, možná není až tak profesionální, ale má svoje kouzlo! Něčím mě uchvátil, působí na mě pozitivně! Líbí se mi ty náramky a kozačky nad kolena, které se opět vrací! Na Hilary je ale stejně nejhezčí jedna věc...její úsměv! :)
 
 

Reklama