Duben 2010

The Story of Bonnie & Clyde Coming Soon!

3. dubna 2010 v 13:47 | ♥Alex♥ |  News-Movies
UltimateHilary.blog.cz
Po více než roce by se mělo naplno rozběhnout natáčení životopisného filmu The Story Of Bonnie & Clyde. Cypress Moon Productions postupuje na výrobě tohoto filmu. Jak jsem již zmiňovala, natáčení by mělo začít brzy. Původně se mělo natáčet už teď v dubnu. Snad nebude opět přesunuto na dobu neurčitou.

Hilary Duff is a Real Life Shopaholic

3. dubna 2010 v 13:46 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Hilary Duff se má k čemu přiznat: vychází to z jejího bohatého šatníku, a přiznala se k závislosti na online nakupování!
"Jsem tak závislá, že už téměř neopouštím svůj dům," vtipkuje Hilary pro květnové vydání časopisu Lucky. "Moje nejoblíbenější místo na nakupování je Net-a-Porter. Je zde tolik krásných a neodolatelných věcí!"
Chápeme tě Hill. Pokaždé, když dorazí balík, je to jako dostat dárek! A kdo nemá rád Vánoce, že?
Když už mluvíme o dárcích, Hilary si bude muset odpočinout od svého koníčka, protože od hostů můžete dostat hromadu dárků pro vaši nadcházející svatbu s hokejistou Mikem Comriem! Ale co - alespoň se můžete vždy online registrovat, že Hilary?

Hilary Duff will write book to young adult

3. dubna 2010 v 12:41 | ♥Alex♥ || avatar by duff-icons.blog.cz |  News-Projects
UltimateHilary.blog.cz
ABC News a E!Online nás informovali o dalších plánech Hilary s psaním knih. Hilary Duff se stala nejnovější celebritou, která píše knihy pro mládež. Na premiéře nového filmu Provinces Of Night světu sdělila, že píše knihu. Bude se jmenovat Elixir, a měla by vyjít na podzim tohoto roku. Měla by být k dostání po celém světě a bude pojednávat o příběhu fotoreportérky Clei Raymond. Dále také plánuje sérii naučných knih pro dospívající na téma: Jak se vyrovnat s rozvodem rodičů. Vydání je naplánováno na rok 2012. Hilary podobnou situaci zažila a chtěla by formou knížek poradit a pomoci těm, které postihla stejná věc. O rozvodu rodičů zpívala v písničkách Dignity a Stranger na svém posledním albu Dignity.

Book - Hilary Duff - Elixir

3. dubna 2010 v 12:33 | ♥Alex♥ |  News-Projects
UltimateHilary.blog.cz
Info:
Název: Elixir
Autor: Hilary Duff
Počet stran: 224
Nakladatelství: Simon & Schuster
Datum vydání: 30.9.2010

Kniha:
Už od mala byla Clea Raymond obdarovaná a prokletá. Když fotila fotky, mimořádné obrázky jejím foťákem - fotky si nikdy nemohla vzít. Tyto fotky byly jakýmsi voláním. Musí najít a jít do míst, které jí fotky ukazují. Na místech se vždy objeví nějaká tragédie, kterou může zastavit. Vidí spoustu hrůzných věcí a díky tomu "uzavřela" své srdce ostatním. Vystrašená Clea vidí všude katastrofální situace, hlavně z tajemství jejího otce, který zmizel před dvěmi lety a je považován za mrtvého. Má jen jednu myšlenku co se mu stalo a ukázali jí to fotky, které se objevily po jeho zmizení. Bez ohledu na to jak moc se o fotky zajímá a studuje, nemůže přijít na to, kde se místo na fotce nachází. Nese se to s ní všude a pořád jen čeká až dojde k odhalení. Přijíždí na výlet do Kolumbie, kde se setká s hezkým, tajemným cizincem jménem Race. Clea mu otevře své srdce a okamžitě si jsou blízcí. Ale cokoliv co spolu zažívají je zároveň může úplně oddělit. Odhalují tajemství zmizení jejího otce. Clea zjistí, že má pravomoci, které jsou větší než věci které předvídali...