Březen 2010

Hilary wasn't at the Oscars

27. března 2010 v 19:50 | ♥Alex♥ |  News-Other
UltimateHilary.blog.cz
7.3.2010 se konalo prestižní udílení nejcennějšího hereckého ocenění, Oscarů. Producent letošního udílení cen, Adam Shankman, se vyjádřil k účasti některých hollywoodských hvězd. Například jistou účast měli Kate Winslet, Pedro Almodovar, Taylor Lautner, Channing Tatum nebo Zac Efron. Shankman si založil účet na komunikační síti Twitter.com, aby se ho fanoušci mohli ptát na všechno spojené s předáváním cen. V nedávném rozhovoru sám řekl: "Nejvíce otázek dostávám na Twitteru - a nedělám si srandu, chodí mi denně - o tom, zda se ceremoniálu zúčastní Hilary Duff a Ashley Tisdale či Adam Lambert. A víte, toto musím ignorovat, toto nejsou lidé ve filmovém podnikání." Když si později uvědomil co prohlásil, omluvil se a o Hilary řekl, že ji má opravdu moc ráda že je skvělá herečka. 

New Album "Dramatic Life"?

27. března 2010 v 19:36 | ♥Alex♥ |  News-Music
UltimateHilary.blog.cz
Časopis Ragazza v jednom ze svých výtisků informoval o novém CD Hilary. Podle informací by jsme se měli alba dočkat ještě tento rok a mělo by nést název "Dramatic Life." Dosud není potvrzeno, zda-li jsou informace pravdivé, mohl to být další mýtus. Doufejme, že brzy budeme vědět více!

Return to Music

27. března 2010 v 19:32 | ♥Alex♥ |  News-Music
UltimateHilary.blog.cz
Od vydání posledního alba Dignity už uběhly 2 roky a něco. Celkově mělo toto album velký úspěch jak u kritiků tak u fanoušků. Hilary změnila styl na "electro-pop" a všem se tato změna zalíbila. V roce 2008 Hilary vydala pouze výběr nejlepších hitů, kde se objevily nové singly: Reach Out a Holiday. Tímto albem ukončila spolupráci s nahrávací společností Hollywood Records.
V roce 2009 se spíše zaměřila na svou hereckou kariéru, účinkovala v seriálech Gossip Girl, Law & Order nebo Ghost Whisperer. Z její hudební tvorby jsme mohli slyšet pouze singl k jejímu filmu What Goes Up, který nese název Any Other Day.
Na premiéře nového filmu Provinces Of Night Hilary prozradila, že by se ráda vrátila k hudbě. V poslední době k tomu vše směřuje. Už několikrát ji paparazzi zastihli u nahrávacího studia. Snad se nového alba dočkáme ještě letos!

Hilary is NOT on Twitter

26. března 2010 v 18:54 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Před nedávnem se na komunikační síti Twitter.com objevil účet pod jménem Hilary Duff. Byl ověřen ochrannou známkou, všichni si proto mysleli, že Hill bude mít konečně svůj účet. Spousta celebrit, např. Ashley Tisdale, Lady Gaga ale i Haylie Duff, mají svůj účet a proto se fanoušci ptali Haylie, zda-li je to pravda. Ta na to tehdy odpověděla: "Nemyslím si to, ale zeptám se jí a dám vám vědět. :)" Teď jsme se ale od Haylie dozvěděli, že to byl další falešný účet a ve skutečnosti Hilary Twitter nemá.
Potvrdila to touto zprávou: "Hilary is NOT on Twitter. Sorry."
UltimateHilary.blog.cz
Hilary se už několikrát k Twitteru vyjádřila: "Velice ráda bych svým fanouškům sdělovala moje plány do budoucna, ale Twitter si nezaložím, protože se už objevilo několik falešných účtů a to mě děsí."

Hilary Duff about Wedding

26. března 2010 v 18:41 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Na akci společnosti Samsung Hilary poskytla magazínu InTouch rozhovor, který vše směřoval z nedávnému zasnoubení s hokejistou Edmonton Oilers, Mikem Comriem. Z bývalé Teen Queen, která byla známá především jako Disneyho Lizzie McGuire, se stala budoucí nevěsta.
Hilary: "Jsme velice nadšeni! Mike mi řekl, ať je to tak, jak chci. Určitě bychom chtěli něco malého, bez přítomnosti fotografů."
A opravdu, novináři a paparazzi jsou od zasnoubení Hilary neustále v patách. Fotky, kde na balkoně hotelu Four Seasons žádá Mike Hilary o ruku, oblétly celý svět. Hilary k tomu řekla:"Bylo  to hrozné! Neměli jsme ani tušení, že tam byli, je to divné." Dodala ale, že je ráda, že fotky má, a až se jednoho dne podívá zpět, bude za ně šťastná. Paparazzi Hilary také zachytili, jak si fotí svůj zásnubní prsten a vymysleli si okolo toho různé pomluvy. "Nesnáším to! Vyfotila jsme si svůj prsten a poslala ho své mámě!"
"Když jsem se vrátila domů, měla jsem připravený stoh svatebních magazínů," směje se Hilary a dodává, že starší sestra Haylie bude pravděpodobně její družičkou. Zatímco den D visí ve vzduchu, Hilary už má mnoho plánů, jak by měly vypadat její svatební šaty.
Hilary: "Chci, aby byly tradiční. Nechci aby byly příliš velké a ohromující, protože jsem dost malá. Ve velkých šatech bych vypadala jako nějaký velký koláč a nechci aby si lidé říkali: Hele koláček!" dodala s úsměvem Hilary.
Jako poslední otázku jí novináři položili, jestli už ví datum svatby. "Datum svatby ještě nemáme stanovené, ale i kdybych ho věděla, neprozradím ho."

Hilary is in the Houston

26. března 2010 v 17:46 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Podle nejnovějších zpráv od neznámého zdroje, by Hilary měla být ve svém rodném městě Houstonu, Texas. Údajně měla v pátek 5.3.2010 navštívit "The Owl", kde se už od ledna koná  módní přehlídka Stephena Clarkea. V baru se prý zdržela až do půlnoci, ovšem bez svého přítele Mikea. Tyto zprávy pocházejí z 6.3.2010

Haylie Duff about Engagement

26. března 2010 v 17:40 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Starší sestra Hilary, Haylie Duff, se také vyjádřila k zasnoubení. "Byla úplně překvapená! Nemyslím, že se toto stává často. Většina lidí tyto věci plánuje, nebo má přinejmenším myšlenky že se takto stane. A myslím, že je to skvělé, že ji Mike takto překvapil!" Nejen Haylie, ale celá rodina byla mile překvapená a nadšená. Na oslavě svých 25. narozenin v Las Vegas řekla také: "Zbožňuji ho, je úžasný! Přesně někdo, koho jsem pro svou sestru chtěla!" Ani Haylie nemá mnoho informací o zasnoubení a ani neví, jestli půjde své sestře za družičku. "Vždyť jsou zasnoubeni teprve pár dní, vůbec nevím jestli ihned plánují svatbu."

Nanci Ryder about Engagement

26. března 2010 v 17:31 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
UltimateHilary.blog.cz
Nanci Ryder, členka mediálního týmu Hilary, zaslala tiskovou zprávu o zasnoubení do různých medií, např. People Magazine, US Magazine. Potvrdila tak platnost zasnoubení Hilary a Mikea na ostrově Maui.
Nanci Ryder : "Hilary Duff a Mike Comrie se zasnoubili během dovolené a Hawaii. Pár je spolu více jak dva roky a jsou velmi šťastní, že mohou spolu sdílet tuto radostnou zprávu. Zároveň tak i všem děkují za pěkná přání."
Media, tisk i bulvár se navzájem domluvili, že nebudou psát všemožné drby a zaručenosti o svatbě, o které se zatím nic neví. Podle předpokladů se uskuteční někdy mimo hokejovou sezonu a mimo projekty Hilary.

Hilary & Mike are Engaged!

6. března 2010 v 17:33 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
Ano! Dne 18.2.2010 Mike oficiálně požádal svou přítelkyni Hilary o ruku. Stalo se tak na balkoně hotelu Four Seasons na Hawaii. Mike Hilary doslova šokoval. O zasnoubení neměla ani tušení. Cena čtrnácti karátového prstenu by se měla pohybovat okolo 1 milionu dollarů. Rodina, přátelé, fanoušci a celý svět byl touto zprávou zaskočen, samozřejmně v dobrém slova smyslu. Ke gratulacím se přidal i Aaron Carter, bývalý kluk Hilary, na svému twitteru napsal, že je za Hill šťastný. Konečně se definitivně rozprchly drby o údajném rozchodu a my, fanoušci Hilary, máme konečně ve všem jasno!

Hilary & Mike broke up?

6. března 2010 v 17:15 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
Konec pohádky? Drby říkají, že zaručeně se Hilary s Mikem rozešli! Dlouho se spolu nikde neukázali, Mike nebyl ani na premiéře nového filmu Hill "Provinces of Night". Mike je ale hokejista a má v Edmontonu, za který hraje, také své povinnosti. Oilers se zrovna moc nedaří, postihla je řada zranění, i výsledky tomu odpovídají. Hilary má v LA také práce nad hlavu, ale rozhodně si nemyslím, že by se rozešli!

Hilary Helps Haiti

6. března 2010 v 17:00 | ♥Alex♥ |  News-Her Life
Hilary Duff, známá jako Lizzie McGuire, věnovala část svého hodnotného jmění na pomoc obětem zemětřesení na Haiti. Spolu s některými členy své rodiny, včetně sestry Haylie, věnovali velmi hodnotný příspěvek na budování nemocnic a škol, a samozřejmně na potraviny, léky a věci pro osobní potřebu. Toto není poprvé, co Hilary věnovala značnou sumu obětem přírodních katastrof. Peníze a pomoc darovala i obětem hurikánu Katrina nebo obětem ničivé vlny tsunami na Srí Lance. Tato katastrofa poznamenala celý svět a celebrity se snaží pomáhat jak jen se dá a Hilary je jednou z nich.

This influence is brilliant...

6. března 2010 v 15:48 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ahoj! UltimateHilary zdobí jeden z dalších mých šílených výtvorů! Ne vážně, já němám vůbec inspiraci a když už mě něco napadne, tak to nikdy nevypadá podle mých představ. Tento výtvor je toho důkazem. Chtěla jsem Olympijský design, tak jsem si ho udělala, protože kdo by mi chtěl dělat design s olympijskou tématikou na 14 dní. Jelikož olympiáda už skončila, potřebovalo to nový vzhled. Nejdříve jsem chtěla poprosit Hankysku o další z jejích nádherných výtvorů, ale má jarní prázdniny a navíc dělala design na Hankys, takže jsem nechtěla otravovat. Marně jsem hledala nějaké zdařilé designy s Hilary, které by mě zaujaly. Nikde nic a nebo se mi nelíbily...až dneska jsem narazila na blog, který dělá velmi pěkné designy. To už jsem ale měla nastavený tenhle, uvidím jak dlouho tu vydrží. Ale dost už o designech...chtěla bych konečně něco dohnat, jedinné co jsem během olympiády stihla byla návštěvnost a oběhnutí Affs♥. Takže se na to budu muset vrhnout, celkem se i těším, ale uvidíme na jak dlouho, během olympiády jsem měla 100 chutí UH zavřít, když jsem viděla tu návštěvnost! :/ So...LET'S GOO!!! :)

With Love...
♥Alex♥

Visits 4.6

5. března 2010 v 15:30 | ♥Alex♥ |  Guest Book
Návštěvnost za minulý týden (22.2.2010 - 28.2.2010) je:

Pondělí: 5
Úterý: 7
Středa: 7
Čtvrtek: 5
Pátek: 7
Sobota: 10
Neděle: 11

Celkem: 52
P.S. Další týden Olympijských her, a já na to opět kašlala. :) Thx♥

Visits 4.5

5. března 2010 v 15:26 | ♥Alex♥ |  Guest Book
Návštěvnost za minulý týden (15.2.2010 - 21.2.2010) je:

Pondělí: 3
Úterý: 4
Středa: 6
Čtvrtek: 5
Pátek: 5
Sobota: 20
Neděle: 6

Celkem: 49
P.S. Byla olympiáda a já na UH kašlala, takže jakoby Hiatus. Thx♥