Leden 2010

28.1 - Leaving Il Piccolino Restaurant with Susan

30. ledna 2010 v 16:24 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Hilary byla se svou mamkou Susan v restauraci Il Piccolino. Fotky se bohužel objevily jen čtyři, doufejme, že se jich objeví ještě více. Hilary se mi tu strašně líbila. Měla úžasné červené tepláky s bílým trikem. Botasky Nike, střapatá černá kabelka i sluneční brýle, tohle všechno se mi prostě líbí. Vlasy měla opět stažené do culíku. Krásně se pousmála. Prostě se mi tady hrozně líbila, ve sportovním outfitu ji můžeme vídat často, ale tady je prostě nejhezčí.
Fotky naleznete v celém článku!

26.1. - Leaving the Gym

30. ledna 2010 v 16:18 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Objevily se nové fotky, jak Hill opouští tělocvičnu. Opět jí to strašně slušelo, šedé tepláky s bílým nátělníkem k sobě pasují a konečně na sobě Hilary nemá samou černou. Strašně se mi líbí ty její botasky, ona má prostě vkus. Opět má kabelu od Louise Vuitonna. Na některých fotkách mi přijde, že má Hill strašně tamvé vlasy. Také jsem si všimla, že poslední dobou nenosí skoro žádné vysací náušnice, ale jen takové pecičky.
Fotky naleznete v celém článku!

25.1. - Leaving Susan's House

30. ledna 2010 v 16:06 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Ten den byla Hill spatřena, jak opouští dům své mamky Susan. Hill mi tady trošku připomíná ročník 2003-2004, zdá se mi totiž, že má nějak zesvětlené a kratší vlasy. Svým outfitem mě mile překvapila. Černé legíny ladí s béžovým svetrem a zlatými gladiátorkami. Klobouk a kabela značky Louis Vuitton outfit skvěle doplňují. Fotka se bohužel objevila jen jedna, což je škoda, protože to na ní Hill opravdu sluší.
Fotku naleznete v celém článku!

25.1. - At a Doctors Office

30. ledna 2010 v 16:01 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Hned další den a máme tu nové candids. Musím zaťukat, že nové fotky se objevují celkem často. Hilary byla na nějaké poradě s svým lékařem. Je škoda, že jsou fotky strašně nekvalitní, protože to tady Hill moc sluší. Překvapila mě kšiltovkou, protože tu jsem na ní hodně dlouho neviděla. Sportovní outfit se mi celkově líbí, i když je černý. Hezká kabela Louis Vuitton, moc mi ale ke sportovnímu oblečení neladí.
Fotky naleznete v celém článku!

24.1. - At Mo's Restaurant in Toluca Lake

30. ledna 2010 v 15:53 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Objevily se další candids. Hilary si zašla spolu se svými přáteli do restaurace Mo's. Strašně jí to tam slušelo, bylo vidět, že se opravdu baví. Outfit byl takový pohodlný, musím pochválit kabelku s brýlemi, které se mi moc líbí. Na svetr jsem si přečetla kritiku, možná jsem zvláštní, ale mě se ten svetr líbí. Hezký motiv a Hill sluší. Opět vlasy stažené do culíku, je škoda, že Hill neměla ofinku, protože ta jí nehorázně slušela.
Fotky naleznete v celém článku!

23.1. - Shopping and eating lunch with Leah in LA

24. ledna 2010 v 15:12 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Tyto candids jsou ze včerejška, kdy byla Hill společně s Leah nakupovat a zašly si také na oběd. Hilary na sobě měla sice převážně černou, což mi ale nevadí, protože se celou dobu usmívala a spolu s Leah se měly stále čemu smát! Nevím jak vy, ale já mám takový dobrý pocit, že se nám Hill vrací. Je samý úsměv, dobrá nálada. Může mít jakýkoliv outfit, ale pokud se bude usmívat, tak může být každému jedno co má na sobě!
Fotky naleznete v celém článku!

22.1. - Leaving Il Pastaio Restaurant with Leah

24. ledna 2010 v 15:06 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
S candids se roztrhl pytel! V pátek byla Hill spatřena, jak se svou kamarádkou Leah opuští restauraci Il Pastaio. Hilary mě hodně překvapila. Ta ofinka, ty vlasy celkově, dělá ji to mladou. Poprvé snad nelituji, že nemá hnědé vlasy. Také na sobě nemá samou černou, strašně ji to prozářilo a konečně nevypadá starší než je. Byla ve skvělé náladě, krásně se směje. Myslím, že nejenom mě Hill příjemně překvapila.
Fotky naleznete v celém článku!

I'm here...forever!

23. ledna 2010 v 21:03 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ahoj! Takže už týden jsem doma z lyžáku a přidávat jsem začala až dneska. Záhada co? Ne...jen jsem na začátku týdne neměla náladu nic přidávat a na konci týdne jsem udělala očistec, ale teď pořádný, v Affiliates. Prostě jsem jela po seznamu a kontrolovala jsem, kdo mě má v seznamu a kdo ne. S hrůzou jsem zjistila, že skoro polovina mě tam neměla! Takže, už se nebudu nikoho prosit, jestli bychom mohli být zase Affs♥. Jasně, chápu, že jsem k vám nechodila, ale mohli jste mi to alespoň sakra napsat ne??? :/ Tahle věc mě vytočila ze všeho nejvíc. Dál jsem jela po seznamu a asi další polovina zbylých blog zrušila nebo je pozastavený. Je to škoda... :( Udělala jsem místo v Affs a z 25 jsem to snížila na 20. Teď je 6 míst volných. Dále jsem trochu upravila Apply? a všechny staré přihlášky jsem smazala, přidala pár pravidel, podle kterých se BUDETE řídit. Ještě to možná trochu doladím. Jinak jsem dneska přidala všechny Candids co se zatím objevily, a teď poupravuju Photoshooty. Zítra možná přidám nějaké novinky a ještě na rychlo POTM, Hot or Not, Fashion Police a Diskuzi. No na práci toho je ještě víc než dost! Tak dobrou noc...♥

With Love...
♥Alex♥

Tony Kim (Seventeen)

23. ledna 2010 v 20:51 | ♥Alex♥ |  Photoshoots 2009
Z photoshootu pro časopis Seventeen se objevila pouze jedna fotka. V rozhovoru Hill mluví o své kolekci pro DKNY Femme a některé kousky můžeme vidět na jedné z modelek. Hill to na fotce strašně sluší. Jen mi k ní nesedí ty vlnité vlasy, trochu mi to připomíná dobu seriálu "Lizzie McGuire" a alba Metamorphosis. Krásně a přirozeně se směje a vizážisté si dali opravdu záležet. Sukně se mi zdá až moc přestřelená, ale je to jenom pro focení. Naopak náušnice mě naprosto okouzlily.
Fotky naleznete v celém článku!

21.1. - Leaving Burke Williams Day Spa in Sherman Oaks

23. ledna 2010 v 16:33 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Druhý den byla Hill spatřena v Sherman Oaks se svou kamarádkou, když opuštěly lázně. Bohužel, většina fotek je vyfocena, jak nastupují do auta. Hilary mi udělala radost a určitě nejen mně, protože si konečně na sebe vzala i něco světlého a jinou barvičku než je černá nebo bílá. Hrozně jí to slušelo, modré džíny s chlupatými hřejivými kozačkami, bílé triko doplněné černým svetříkem a skvělou šálou a kabelka. Jak už jsem řekla, Hilary byla, je a bude módní ikonou!
Fotky naleznete v celém článku!

20.1. - Out and about in Brentwood

23. ledna 2010 v 16:25 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Po dlouhém týdnu a dvou dnech se objevily nové candids. Hilary opouštěla brentwoodskou kliniku, kde navštívila lékaře nebo šla pro léky. Na západě USA bohužel neměli moc přívětivé počasí, zatímco u nás se sypal sníh, v LA pršelo. Hilary se proto nebránila teplému oblečení a dokonce ani gumákům. Strašně se mi líbí ty kalhoty a boty. Kabela XXL a klobouk skvěle doplňují celý outfit. Jen se mi nelíbí ta vesta s neslušícím límcem. Na Hill mě celkem i mrzí, že teď hodně vsází na černou barvu, přitom si může dovolit ledajakou barvičku. :(
Fotky naleznete v celém článku!

11.1. - Out for Pilates in Toluca Lake

23. ledna 2010 v 16:16 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Hilary byla spatřena, když si byla zacvičit Pilates v Toluca Lake. Na pár fotkách také vydíme, že Hill nese tašku s nápisem "Cinema Secrets", což je obchod s profesionální kosmetikou. Hilary se mi tu velmi líbila, opět na sobě měla nátělník a přes to hozené bílé volné triko s černými elasťáky. Boty, brýle i kabelka mi k outfitu také ladí. Škoda jen, že se Hilary neusmála. :/ I tak je to ale naše Hilary!
Fotky naleznete v celém článku!

HIATUS 11.1.2010 - 15.1.2010

10. ledna 2010 v 21:04 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ahoj! Jen na rychlo....bude tu na týden Hiatus, protože jedeme na lyžák, a vrátíme se až v pátek večer, takže všechny novinky a fotky přidám až během víkendu. Affs♥ nemažte si mě...candids co se objevily jsem přidala. Já už vážně musím, tak se mějte krásně! I♥You

With Love...
♥Alex♥

9.1. - Leaving a friend's house in LA

10. ledna 2010 v 21:01 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Poté co byla Hill spolu s Hay na obědě, šla potom navštívit někoho ze svých přátel a byla spatřena jak odchází. Hilary si trochu vyměnila outfit, který je úžasný a moc jí sluší. Šlo vidět, že byla dobře naladěná a dokonce se na paparazzi i trochu usmívala. Už dlouho jsem Hill neviděla v balerínkách a proto jsem ráda, že si je vzala. Strašně jí totiž sluší. I brýle jsou naprosto dokonalé. Hilary je prostě módní ikona a to mi nikdo nevymluví! :)
Fotky naleznete v celém článku!

9.1. - Out lunching with her sister

10. ledna 2010 v 20:54 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Máme tu další candids, které jsou ze včerejšího dne a Hill společně se svou sestrou Haylie si zašly na oběd. Hilary to tady moc sluší, strašně se mi teď líbí kombinace volné triko s mini kraťasy. Hay se mi tu zase až tak nelíbila, ale v LA mají krásnou zimu, alespoň takových 20°C a výš, svítí sluníčko a my tu máme sněhové závěje. Já nevím, jak vy, ale já jsem ráda za takovou zimu jakou máme my tady, protože bez sněhu, ledu a mrázu a hokeje to není pravá zima! :)
Fotky naleznete v celém článku!

I still live and I believe...

8. ledna 2010 v 15:59 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ano, jak už vypovídá nadpis, stále ještě žiji! :D No, popravdě řečeno jsem tento týden ve škole spíš přežívala! Byla to hrůza, ještě dneska jsme psali čtvrtletku z matematiky a písemku z přírodopisu a v neposlední řadě jsme dopisovali čtvrtletku z češtiny! Na zabití....hrůza a děs!!! Včera jsem přišla domů ztrhaná jak pes, protože jsme hráli florbal, naštěstí jsme ale zvítězivili, takže 1.místo! :) Jinak mi teď hodně času zabírají domácí úkoly a musela jsem se teď hodně učit, nechci mít si nějakýma prkotinama zkazit vysvědčení! ;) Konečně je ale pátek a já konečně můžu zase nějakým způsobem aktualizovat UltimateHilary a popravdě řečeno se na to i těším! ;) Dodala jsem candids 2010 co se zatím objevily a půjdu vyhodnocovat nějakým způsobem POTM, Hot or Not, Fashion Police a Diskuzi. Tak se těšte.... I♥You

With Love...
♥Alex♥

6.1. - Leaving the V Pilates studio in Toluca Lake

8. ledna 2010 v 15:26 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Další candids jsou z 6.ledna. Hilary si byla zacvičit a byla spatřena, jak odchází ze studia. Konečně víme, kam Hill chodí cvičit. Po Vánocích je cvičení potřeba a Hill vypadá skvěle uvolněně. Navíc má nádherný outfit, nejvíce se mi líbí ty sluneční brýle. Na některých fotkách to dokonce vypadá, jak kdyby měla Hill znovu hnědé vlasy. Na mikině má nápis "Piloxing", což je něco jako pilates a box a cvičí ho například Ashley Tisdale. Každopádně to tu Hilary moc sluší.
Fotky naleznete v celém článku!

5.1. - A Grocery shopping

8. ledna 2010 v 15:13 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Hned ten den, co Hilary přiletěla z Edmontonu, spolu se svou kamarádkou zašla nakoupit. Hill vypadá velmi spokojeně, šťastně i odpočatě. Strašně se mi líbí ten její outfit. Kombinace bílé, černé a šedé je zajímavý a Hilary nesmírně sluší. Hlavně ta šála je neuvěřitelná. Jen bych možná zvolila nějakou kabelu, která nemá tak ostré rysy, třeba nějakou takovou, jakou má její kamarádka.
Fotky naleznete v celém článku!

5.1. - Arriving at LAX airport

7. ledna 2010 v 21:00 | ♥Alex♥ |  Candids 2010
Máme tu první candids za rok 2010. Hill byla spatřena jak přiletěla na letiště v LA z kanadského Edmontonu. Tam asi byla na poslední zápasech Oilers, kde hraje Mike, a pořádně je podpořila! Hilary to tu moc slušelo a bylo vidět, že je odpočatá. Na fotkách můžeme vidět po dlouhé době také Lolu. Hill to tu nesmírně slušelo, hlavně ta šála jí sluší.
Fotky naleznete v celém článku!