Říjen 2009

I walk away...

28. října 2009 v 20:05 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ahojky! Byla jsem tady od půl osmé a pracuji na Chart 0.1. Mám půlku hotovou, ale zítra se tu neobjevím, protože dopoledne jdeme s mamkou na kosmetiku a odpoledne jdu k babičce, kde budu spát a není tam přístup k internetu. V pátek budu nejspíš také v jednom kole...takže Chart zveřejním asi až v sobotu. Já se teď jdu dívat na Hannah Montana ve filmu, je to vážně skvělý film! :) Tak se zatím mějte krásně...I♥U
P.S. Ten avatar se mi strašně líbí, no není tam Hill nádherná?? :)

With Love...
♥Alex♥

I'm so sorry...

27. října 2009 v 16:47 | ♥Alex♥ || avatar by michelle9.blog.cz |  Site-News
Ahojky! Takže nám začínají prázdniny! Super, konečně budu mít více času na oba blogy. Dneska jsem měla náladu na blogování a tak jsem se těšila, že napíši první Charts of Affiliates (hodnocení Affs) a na N-A-T přidám uložené shooty, které mám v PC. Jenže jsem si otevřela ImageBam, že to tam jako přehraju a ukázalo mi to, že ImageBam je v režimu pouze na čtení. Fajn, sotva co spraví blog.cz tu svou slavnou Galerii tak zase nejede ImageBam...jako tohle už mě fakt přestává bavit!! Třeba to do zítřka spraví (pochybuju!!!). Jinak Affs♥ nezlobte se, ale až zítra udělám Chart a nové Elite, tak k vám už budu chodit častěji! :)
P.S. Teď jdu na trénink si vyčistit hlavu a pak hurá do sprchy připravit se na prázdniny! :D Dnes mě tu už nečekejte...zatím ahoj!

With Love...
♥Alex♥

Everything is good

22. října 2009 v 18:25 | ♥Alex♥ |  Site-News
Takže 1. KONTROLA AFFILIATES je za námi. Uff...odechla jsem si i já! :) Dopadlo to dobře, pouze jsem vymazala jedno Aff, které mi tu za celé prázdniny co jsme Affiliates, napsala jen jeden komentář. Navíc se tam nic moc neděje, takže jsem prostě udělala DELETE. No, kdybych si neponechala všechny ty co mají pozastaveno, tak je vás samozřejmě ještě méně. Můžete se podívat na nový seznam v menu u Elite Affiliates dejte More a uvidíte nový seznam. Ty co mají pozastaveno, tak jsem nedala jako odkaz a dala je jako poslední vždycky v každé kategorii. Jinak opět blbne blog.cz, takže nejdou vkládat obrázky...jako to přeci není už normální!!! Grr....takže na N-A-T také nemůžu nic přidat. :/ Jinak u mě je tento týden zatím ten nejlepší z nejlepších! ;) Takže, já budu končit....mám vás moc ráda...na to nikdy nezapoměňte, zítra snad už něco přidám! ;)

With Love...
♥Alex♥

KONTROLA AFFILIATES

17. října 2009 v 17:18 | ♥Alex♥
Takže, jak jsem vám slíbila, tak činím. Je tu 1.kontrola Affiliates na tomto blogu. Ale pozor, na kontroly jsem náročnější, takže to nebude jen nějaké zapsání do komentářů typu: "Ano, chci zůstat Aff." Nejprve musíte splňovat pravidla a až teprve potom se můžete zapsat. Jen vás prosím, aby jste mi do komentářů nepsali: "Ale ty ke mě také nechodíš...atd." Já vím, že jsem k vám nechodila a je mi to hrozně líto a celkem se i stydím, ale za září a říjen jsem dostala od života dvě pěkně ošklivé rány, jedna dopadla dobře a ta druhá stále bolí...takže jsem na blog neměla sebemenší náladu a právě proto potřebuji zjistit, kdo chce být ještě Aff, abych k vám mohla chodit alespoň 2x do týdne! :) Tak jdeme na to...

PRAVIDLA || RULES
1. Pokud se ti nebudu ozývat a dlouho ti nic nenapíšu, musíš mít pochopení, že nemám čas, což je u mě jedinný důvod proč nepřidávám. (Pokud mám zákaz na PC, vždy to sem nějakou cestou napíši!)
2. Pokud píšeš komentáře typu: "Ahoj, obíhám," tyto komentáře tu nechci vidět, to radši žádný. Zkuste se rozepsat u článků, já to nepíši pro sebe!!!
3. Toto neberte jako příkaz, ale slušnost. Zkuste se, pokud máte čas, zapojit do aktivit Vote & Write. Tyto aktivity záleží především na vás a ne na mě.
4. Jestli vylosveně nesnášíš nebo nemusíš Hilary Duff, ani se nezapisuj!
5. Chápu, že také nemáte čas a nemůžete psát pravidelně komentáře. Někdy jsem na tom stejně a mám k tomu pochopení, tak mějte prosím pochopení i vy ke mně!!!
6. Nepsat žádné vulgární komentáře nebo nadávky určené někomu jinému. Vyřiďte si to jak chcete, ale ne přes UltimateHilary.blog.cz
7. Pokud splňujete všechny mé požadavky, napište do komentářů:

• Přezdívku
• Váš blog
• Splňujete VŠECHNY mé požadavky?
• Proč chcete zůstat Affiliates?
• Pokud se někdo nezapíše a bude mi blízký, udělám výjimku a nechám si ho! NEVYUŽÍVEJTE TOHO!!!
• Pokud má někdo na blogu Hiatus, nebo nepřidává články, má ještě do další kontroly jednu šanci, potom jej smažu a nebudu mu psát komentáře, pouze se někdy podívám, jestli blog obnovil!

KONTROLA AFFILIATES:
17.10.2009 - 22.10.2009

Visits 2.6

15. října 2009 v 16:46 | ♥Alex♥ |  Guest Book
Návštěvnost za minulý týden (5.10.2009 - 11.10.2009) je:

Pondělí: 12
Úterý: 9
Středa: 10
Čtvrtek: 13
Pátek: 19
Sobota: 16
Neděle: 12

Celkem: 91
P.S. Děkuji vám moc. Pomalu se začínáme blížit stovce, ale za tenhle týden to půjde zase pomalu ale jistě dolů! :( No, uvidíme. ;) Thx♥

I write quickly

12. října 2009 v 14:53 | ♥Alex♥ |  Site-News
Píši na rychlo jak už vyplývá z nadpisu! Za čtvrt hodiny běžím na kroužek, takže nemám moc času. Jen vám chci oznámit, že přes týden tu skoro nebudu a jestli jo, tak jen přečtu komentáře a snad odepíši. Články asi přibudou až o víkendu a kdoví jestli. Každopádně tenhle blog bude žít takřka jen o víkendech. Alespoň když nebudu mít horu domácích úkolů a učení. Tak to je snad vše co jsem chtěla napsat...tak zatím! :)
P.S. Stala jsem se spolumajitelkou Net-Ashley-Tisdale.blog.cz a vážně je tenhle blog pro mě vždy na prvním místě. Nechci zanedbávat ani jeden, ale tenhle bude mít vždycky přednost a napsala jsem to i na N-A-T. Kdyžtak se podívejte, zatím jsem přidala jen oficiální klipy. Tak už vážně musím běžet...mějte se krásně a přežijte další týden školy ve zdraví! ;)

With Love...
♥Alex♥

Přidávám staré News...

8. října 2009 v 15:38 | ♥Alex♥ |  Site-News
Ahoj! Přidávám staré News ze začátku roku 2009 abych to měla kompletní, je to piplačka všechno hledat a aby bylo všechno popořadě. Takže, aby jste se nedivili, že to jsou třičtvrtě roku staré News. Chci to tu mít všechno přehledné. Jinak se omlouvám, že skoro nic nepřidávám, ale jakmile přijdu ze školy, tak dělám domácí úkoly nebo se učím a tím zabiju celé odpoledne! :( Už mě to nebaví....takže přidávat tu budu v průběhu týdne, ale jen když budu mít čas a náladu a Affs♥ budu obíhat POUZE o víkendech. Jestli to někomu vadí, tak prosím, nikoho nenutím...ale jen abyste věděli, že se o vás stále zajímám! :) Mějte se...♥

With Love...
♥Alex♥

Visits 2.5

8. října 2009 v 15:38 | ♥Alex♥ |  Guest Book
Návštěvnost za minulý týden (28.9.2009 - 4.10.2009) je:

Pondělí: 6
Úterý: 8
Středa: 4
Čtvrtek: 7
Pátek: 14
Sobota: 19
Neděle: 12

Celkem: 70
P.S. Wow, konečně nějaká vyšší jak 50. Děkuji za 3 desítky v této statistice. I když musím na návštěvnosti ještě hodně zapracovat, děkuji vám, že sem stále chodíte a doufám, že ještě dlouho chodit budete! :) Thx♥

Create your section

2. října 2009 v 18:33 | ♥Alex♥
Máte rádi Hilary Duff, ale nemáte čas založit si o ní blog a nebo se chcete podělit s ostatními o vaše oblíbené obrázky, hudbu apod, nebo o vaši grafiku s Hilary? UltimateHilary se s vámi podělí a vaše články budou ve speciální rubrice "Your Section".

Na e-mail UltimateHilary@seznam.cz posílejte:

Do předmětu:
Your Section: vaše přezdívka nebo jméno
+ váš příspěvek

!!!WARNING!!!
Tohle si všichni přečtěte! Tato rubrika je určena pouze pro fanoušky Hilary Duff a neposílejte mi žádné anti-Hilary, sprosté nadávky, ani žádné fotomontáže, které jsou zesměšňující a ponižující!
Děkuji za pochopení...UltimateHilary

Are you fan?

2. října 2009 v 18:13 | ♥Alex♥
Jsi fanouškem této americké zpěvačky, herečky a módní návrhářky HILARY DUFF? Tak jsi tu správně! UltimateHilary provádí sčítání fanoušků v České republice. Nevadí, pokud jsi ze Slovenska, i ty máš tu možnost, zapsat se do Fanlistingu.
Stačí do komentářů napsat:

Jméno:
Stát, ve kterém žiješ:
|Pokud máš blog o Hilary, napiš ho také|

Visits 2.4

2. října 2009 v 16:04 | ♥Alex♥ |  Guest Book
Návštěvnost za minulý týden (21.9.2009 - 27.9.2009) je:

Pondělí: 7
Úterý: 9
Středa: 8
Čtvrtek: 5
Pátek: 5
Sobota: 4
Neděle: 11

Celkem: 49
P.S. V době Hiatusu je to hrozná návštěvnost! Taková tu snad ani nebyla!! Nic víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Thx♥

Diskuze 0.2

2. října 2009 v 15:34 | ♥Alex♥ |  Diskuze
Další diskuzí na příští dva měsíce, je diskuze na téma: Hilary & Music. Jak jistě všichni víme, tak Hill byla dříve křehounká blondýnka, která si libovala v pop-rocku. Z jejího alba Metamorphosis znáte singly jako například So Yesterday nebo Come Clean. V roce 2007 však všem vytřela zrak. její nové album Dignity bylo electro-popové a navíc se Hill přebarvila na hnědo. Singly se staly písničky With Love a Stranger. Z nejnovějších písniček jistě každý slyšel Reach Out, Holiday nebo Any Other Day, které udávají, že se Hill rozhodně ještě nechce vrátit je kytarám a bubnům. A já se vás ptám, jak jste měli Hilary radši: jestli jako pop-rockovou princeznu a nebo jako odvážnou divu ze světa electro-pop???

Fashion Police on October, November & December

2. října 2009 v 15:14 | ♥Alex♥ |  Fashion Police
Fotka je z 2.8.2009, kdy Hill opouštěla obchod Intermix v New Yorku.

Evaluation from ♥Alex♥:
Jen mi někdo řekněte, jak tohle Hill dělá?! Ona se prostě umí vždy obléknout úžasně. Ale nepřebíhejme. Bílý nátělník je asi jejím oblíbeným kouskem, protože jej nosí často. Černé kožené kozačky jsou pohodlné a ladí k outfitu. Jen mi tu nesedí ty kožené kalhoty. Dobře, Hilary asi chtěla vypadat sexy a mimochodem jí ty kalhoty i sluší, ale ke koženým stejnobarevným kozačkám vůbec nesedí. To si měla spíš vzít černé boty na podpatku. Na těch kalhotách se mi akorát líbí dírkování po stranách. Co se doplňků týče, nemám nic, co bych vytknula. Rebelský delší řetízek oživuje bílé tílko, velká kabela se zajímavým vzorem dodává potřebný šmrnc, brýle zase zapadají tak nějk do toho všeho. Hill chtěla působit uvolněně a vlasy si stáhla do culíku, který oživují netypické náušnice, které mají své kouzlo. Když to shrnu, tak se Hill oblékla skvěle, až na ty kalhoty, kvůli kterým nemohu dát jedničku s hvězdičkou.
Mark: 1

Teď je řada na vás, máte na to celý říjen a listopad. Jeden nejhezčí komentář dostane malou cenu a bude zveřejněn v tomto článku!

○ Nikdo se Fashion Police nezúčastnil

Hot or Not - November 2009

1. října 2009 v 16:04 | ♥Alex♥ |  Hot or Not
Jako další samozřejmě následuje Hot or Not. Tentokrát jsem vybrala fotku z roku 2005 a to když Hill vystupovala na The Tonight Show Toyota Summer Series Concert. Slušelo jí to tam a asi zpívala Wake Up, protože má na sobě černou paruku. Ta jí ale náhodou moc sluší! :) Takže já jí dávám určitě HOT!!!
Výsledky:
Hot or Not for November?
• HOT 85.7% (6)
NOT 14.3% (1)

Photo Of The Month - November 2009

1. října 2009 v 15:55 | ♥Alex♥ |  Photo Of The Month
A nový měsíc začínáme novou anketou a tou je Photo Of The Month. Tentokrát jsem zabrousila do hudby, na kterou si od Hill asi ještě delší dobu počkáme, což je velká škoda! :/ Ale abychom jen nevzdychali, tak jsem pro vás vybrala 3 covery k posledním třem CD. A to jsou Best Of...Hilary Duff, Dignity a Most Wanted. Myslím, že pro všechny se tu najde něco. Kdo měl Hill radši jako brunetku, zvolí Best Of nebo Dignity a kdo jako blondýnku tak dá Most Wanted. Takže hlasujte, máte na to celý měsíc a těším se na vaše názory v komentářích! :)
Fotky naleznete v celém článku!